Zapojení wifi routeru, připojení k internetu, síťové práce


Připojení k internetu, zapojení PC

Máte nový počítač a potřebujete ho připojit ke své internetové přípojce? Hledáte nejvhodnějšího poskytovatele internetu ve svém okolí? Pomůžeme Vám i s těmito problémy.

Účtováno hodinovou sazbou síťových prací

Hodinová sazba - síťové práce 450 Kč/h

Instalace bezdrátové sítě - Wifi routeru

Pokud máte připojení k internetu a chcete připojit více zařízení, případně propojit bezdrátově, potřebujete wifi router (u telefonního připojení modem). Ve méně náročném provozu postačí základní zařízení, pro vyšší datovou propustnost nebo lepší dosah signálu je lepší zvolit výkonnější přístroj - řešeno individuálně dle potřeb a cenového limitu zákazníka.

wifi
Instalace Wifi routeru, modemu 400 Kč

Instalace drátové sítě

Klasické kabelové připojení je stále nestabilnějším a nejrychlejším způsobem datového přenosu v síti. Toto řešení je velmi výhodné provést u stabilně umístěných přístrojů (stolní PC, televize, NAS,..). Provádíme natažení kabelové sítě, úpravu kabeláže na míru, zalištování.

LAN
Hodinová sazba - montáž kabeláže 450 Kč/h
Kabel UTP CAT5e - 1m 20 Kč
Konektor RJ45 15 Kč

Řešení problémů s připojením k síti

Pokud máte problémy s připojením k síti, může být na vině systémová chyba počítače, vadná síťová karta - Wifi adaptér, případně závada v kabeláži nebo routeru. Tuto závadu prověříme a po provedené diagnostice navrhneme vhodné řešení problému.

Hodinová sazba - síťové práce 450 Kč/h

Sdílení souborů, tiskáren v síti

Tiskárny nebo soubory mezi jednotlivými počítači je možné v rámci domácí sítě libovolně nasdílet a používat tak ve více zařízení najednou. Vše nastavíme dle Vašich potřeb.

Hodinová sazba - síťové práce 450 Kč/h

Zlepšení dosahu signálu Wifi

V rodinných domech nebo větších bytech často bývá problém s kompletním pokrytím signálu bezdrátové sítě. Lepších výsledků lze dosáhnout správných nastavení hodnot vysílaného signálu (v závislosti na zarušení okolních sítí) a také správným nasměrováním vysílacích antén. Wifi signál je zpravidla šířen v kolmém směru od antény v kuželovém tvaru.

Hodinová sazba - síťové práce 450 Kč/h