AV systémy, televize, multimediální centra


Řešení domácího media centra

Provádíme zapojení a nastavení multimediálních TV center v domácnosti. Multimediální centrum slouží především pro přehrávání hudby, filmů a streamování internetového obsahu a je výborným doplňkem běžných televizí.

multimediální centrum
Hodinová sazba - servis u zákazníka 500 Kč/h

Výběr a zapojení audio komponent

Dobré ozvučení domácího kina nebo stereo poslechu vyžaduje značné finanční náklady a záleží na každém zvoleném komponentu. Pokud je omezený rozpočet, doporučujeme mnohdy zvolit starší kvalitnější zařízení. Důležitou roli také hraje umístění v místnosti. Nabízíme konzultaci optimálního řešení a výběru vhodných komponent dle Vašich podmínek a následné zapojení audio systému.

Hodinová sazba - servis u zákazníka 500 Kč/h

Propojení v síti - PC, TV, AVR, NAS

Dnešní moderní audio komponenty a televize umožňují propojení s Vaší domácí sítí. Můžete tak např. streamovat svůj obsah ze svého mobilního telefonu, notebooku nebo síťového disku. Nabízíme propojení těchto zařízení v síti a jejich nastavení.

Hodinová sazba - servis u zákazníka 500 Kč/h

Oprava HDMI desky - Onkyo AVR

Novější AV receivery značky Onkyo (především označení TX-NRXXX) mají častou závadu HDMI desky, která způsobuje nefunkční zvuk zařízení a tedy jeho celkovou nefunkčnost. Nabízíme opravu této součástky a opětovné zprovoznění receiveru. Záruka 6 měsíců.

oprava onkyo hdmi
Oprava vadné HDMI desky Onkyo 2000 Kč